Nieuws

Welkom op onze nieuwe website! We vinden het fijn dat u een kijkje komt nemen.

Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Dierenasiel Stevenshage te Leiden en hun dieren, voor het aanleveren van alle foto’s voor onze nieuwe website. Tevens een woord van dank aan Maud Velders de ‘Hondenfotograaf’ http://hondenfotograafmaud.weebly.com/.

Nieuwe verkooppunten vanaf 01-11-2022

Dierenwereld XL

Terneuzen

Oranjestraat 10 4532 BS

www.dierenwereldxl.nl

0115-649641

Pets Place Boerenbond Rijsbergen

Rijsbergen

Sint Bavostraat 104 4891 CK

4891ck@boerenbond.nl

076-5961231

Pets Place Boerenbond Middelburg

Middelburg

Mortiereboulevard 4a 4336 RA

middelburg.mortiereboulevard@petsplace.nl

0118-227066

Dierenwinkel René van der Westen  Rotterdam

Rotterdam

Streksingel 163 3054 HG

rotterdam@renevanderwesten.nl

070-3555737

Pets Place BoerenBond Oss

Oss

Parallelweg 7C 5349 AD

0412-641195

Pets Place Apeldoorn Anklaar

Apeldoorn

Operaplein 68 7323 EL

apeldoorn.operaplein@petsplace.nl

055-2002334

Nieuwe verkooppunten vanaf 01-08-2022

Hondenkapsalon Does

Rijen

Hoofdstraat 31 5121 JA

0161-227986

Pets Place Haarlem

Haarlem

Julianapark 58-60 2022 AB

haarlem.julianapark@petsplace.nl

023-2001251

Pets Place Sittard

Sittard

Bergerweg 51 6135 KD

sittard.bergerweg@petsplace.nl

046-2077014

Pets Place Amsterdam Gelderlandplein

Amsterdam

Gelderlandplein 227 1082 LX

amsterdam.gelderlandplein@petsplace.nl

020-2246028

Pets Place Coevorden

Coevorden

Friesestraat 110 7741 GX

+31524516369

Nieuwe verkooppunten vanaf 01-06-2022

Pets Place – Boerenbond Berlicum

Berlicum

Milrooijseweg 49 5258 KG

+31 73 5034703

Dierspecialist Beijer Hilversum

Hilversum

Jan van der Heijdenstraat 41EF 1223 BG

https://dierspecialist.nl/winkels/dierspecialist-beijer/

hilversum@dierspecialist.nl

Marga van den Heuvel

Brielle

v. Alkemadelaan 56 3232 XL

ron-mar@hotmail.com

Nieuwe verkooppunten vanaf 01-04-2022

Animal Center Mierlo

Mierlo

Nijverheidsweg 1 5731 HZ

https://www.animalcenter.nl/animal-center-mierlo

info@animalcenter.nl

Dierenpension Johanneshoeve

Bergharen

Breekwagen 15 6617 KC

www.johanneshoeve.nl

mail@johanneshoeve.nl

Floris Vlees

Nibbixwoud

Overspoor 55A 1688 JH

www.florisvlees.nl

info@florisvlees.nl

Dierenpension Immermoed

Harich

Westerein 23 8571 GB

www.immermoed.net

janette.everse@gmail.com

Natural Paws

Achtmaal

Van Lanschotstraat 43 4885 AB

www.naturalpaws.nl

info@naturalpaws.nl

Miracle Doodles

Rietmolen

Haaksbergseweg 119 7165 AB

http://www.miracledoodles.nl

info@miracledoodles.nl

Dierenwinkel Voorhout

Voorhout

Herenstraat 71 2215 KG

dierenwinkelvoorhout@gmail.com